Відпочили на славу!

Bogdan

Главная » Статьи » Мероприятия

Відпочили на славу!

Кожний мандрівник 27 вересня святкує Всесвітній день туризму – професійне свято працівників туристичних агентств, туроператорів, тих, хто працює у сфері туризму, та любителів подорожей. Метою свята є пропаганда активного способу життя, налагодження зв’язків між народами різних країн.

Цей день зазвичай проводиться у різноманітних туристичних поїздках. Студенти з факультету МТУ вирушили у похід до туристичної Мекки Запоріжжя – острова Хортиці. Організаторами заходу стали директор Інституту управління та права В.М. Зайцева, викладачі та студенти кафедри міжнародного туризму. О десятій ранку змагання було оголошено відкритим, і групи
помандрували островом.

Учасники поділились на команди по 10 чоловік, які змагалися у сплаві на байдарках, скелелазанні, спортивному орієнтуванні на о. Хортиця, проходженні траси-маршруту на велосипедах. Усі команди отримали призи у вигляді солодощів, та найціннішою винагородою став святковий настрій та незабутній відпочинок біля вогнища.

Могутні скелі та осінній ліс створили для цього дивовижну атмосферу: студентські пісні під гітару та фото напам’ять подарували відчуття єдності та щастя. Одна з груп заспівала:

«И ровно месяц уже мы встречаемся вместе,
Ходим дружно на пары и сдаем все хвосты.
Мы идем ставить кофе под Элвиса Пресли,
Кофе сбежал, и в универ пришли мы!»

«Це було перше свято, пов’язане з майбутньою професією, і нам дуже сподобалось. Так приємно проводити час у теплій і дружній компанії, мандрувати та просто співати під гітару! Хочеться сказати велике спасибі організаторам та, перш за все, учасникам цього заходу», – кажуть студенти.

Враженнями ділились Яна МАРТЬЯНЕНКО, Юлія БОРЕЦЬКА, Дмитро ГАБЕР, Юлія ПЛАХТІЙ, Евгенія ГАВРИЛОВА, МТУ-134

Категория: Мероприятия | Добавил: Bogdan (05.10.2014)
Просмотров: 410 | Теги: МТУ, день туризма | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2020 Bogdan Gerasymenko. Хостинг от uCoz.