Блог

Авторские материалы и не опубликованные статьи

На каву до Львова

Мені пощастило святкувати Різдво в місті Лева. Я безмежно вдячна долі за цю подорож. Самі вулиці Львова вже розповідають історію не тільки міста, а й всього українського народу.

Рецензія на фільм “Один день”

Випадки, коли автор культового роману погоджується бути сценаристом однойменного фільму трапляються досить рідко. Фільм “Один день” в цьому плані є унікальним. Девід Ніколс, який написав книгу, був єдиним сценаристом, який разом з режисером Лоне Шерфіг працював над фільмом. Мабуть, саме завдяки цьому картина вийшла по-справжньому вдалою.

Студентські “апартаменти”: дорого, брудно але весело!

Після того, як студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка вийшли на вулицю з транспарантами, вимагаючи не підвищувати вартість проживання в гуртожитках було видано відповідний наказ міністерства освіти, фінансів та охорони здоров'я. Згідно нього, вартість проживання в студентських гуртожитках не повинна перевищувати 40 відсотків мінімальної місячної стипендії, яка становить 535 гривень. Страйк був спровокований заявою адміністрації університету про те, що незабаром замість 78 гривень студенті будуть сплачувати за гуртожиток 209 гривень на місяць. Але чи влаштує студентів такий приказ ще не відомо, адже ж згідно нього адміністрація має повне право встановити вартість в 214 гривень!

© 2020 Bogdan Gerasymenko. Хостинг от uCoz.